На Дніпропетровщині собака врятувала 8-річного хлопчика від холодної смерті (відео)

Для пошуків зниклої дитини було залучено майже весь особовий склад Кам’янського відділу поліції, в тому числі, кінолог зі службовим собакою Харді.

У місті Кам’янське Дніпропетровської області поліцейська собака допомогла розшукати 8-річного хлопчика, який пішов до репетитора і не повернувся додому, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Об этом сообщает cheno-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

"2 жовтня близько 22:00 за допомогою до правоохоронців звернулася 28-річна жінка. Вона повідомила, що о 15:00 її 8-річний син пішов до репетитора, проте на навчання так і не з’явився і додому не повернувся. Жінка зі знайомими намагалася самостійно розшукати дитину, але хлопчика ніде не було", — йдеться в матеріалі.
Відзначається, що для пошуків дитини було залучено майже весь особовий склад Кам’янського відділу поліції, в тому числі, кінолог зі службовим собакою Харді.
Правоохоронці встановили і опитали коло спілкування сім’ї, проте дитини ніхто не бачив. "Поліцейські разом з собакою продовжили пошуки хлопчика. Вівчарка обійшла кілька дворів і відчула слід дитини. Вона наполегливо повела кінолога до дерева і, ставши передніми лапами на стовбур, заскиглила. Серед гілок поліцейські ледь помітили хлопчика. Він настільки замерз, що навіть не міг говорити", — розповіли поліцейські.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/na-dnipropetrovshchyni-sobaka-vriatuvala-8-richnoho-khlopchyka-vid-kholodnoi-smerti-video-298063.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя