НАБУ затримало главу Фонду держмайна Трубарова

НАБУ затримало главу Фонду держмайна Трубарова Фото: з вільних джерел

"Чиновник затриманий. Зараз проводиться обшук із виїмкою документів. Трубаров затриманий", — повідомило джерело, йдеться в "Економічна правда". Об этом сообщает bessarabiainform.in.ua со ссылкой на СМИ.

Напередодні керівник Фонду держмайна Віталій Трубаров, який став фігурантом кримінальної справи Генпрокуратури, стверджував, що ні в чому не винний.

"Щодо заяви Генерального прокурора Юрія Луценка про нібито порушення при приватизації частини приміщення МінАПК. Це ніщо інше, як політична гра оточення генерального прокурора напередодні прозорої і конкурентної приватизації, яка не всім подобається, але яка відбудеться в наступному році", - заявив в.о. голови ФДМ у Facebook.

Він зазначив, що майно, про яке йдеться у справі, належало державному підприємству, органом управління якого було МінАПК, та не було заборонено до приватизації.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура підозрює в. о. голови Фонду державного майна Віталія Трубарова в причетності до незаконної приватизації частини будівлі Міністерства аграрної політики та продовольства, розташованої в центрі Києва на Хрещатику.

Віталія Трубарова було призначено в. о. голови ФДМУ у вересні поточного року Кабміном. До квітня Фонд очолював Ігор Білоус.

Читайте також: Грузія закликає Росію не загострювати конфлікту


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/nabu_zatrymalo_glavu_fondu_derzhmayna_trubarova_296305.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя