У Луцькому замку стартував другий день «Lutsk Food Fest»


Палітру смаків різних країн світу пропонують відчути лучанам учасники фестивалю «Lutsk Food Fest: Гастро тур».

Вже з 11 години 12 травня у Луцькому замку стартував другий день фестивалю. З смого ранку у замку збираються лучани цілими родинами. Рятуватися від спеки тут можна прохолодними напоями, а для тих, хто зголоднів, є широкий вибір смаколиків різних національних кухонь, а також овочі та м’ясо, приготовані на грилі просто неба.

Нагадаємо, у програмі заходу — майже 40 резидентів із різних областей країни, національні кухні майже 20 країн, гучно наповнена музична сцена, виступи спікерів, територія розваг для дітей. На території фестивалю облаштовані оригінальні фотозони, для гостей підготували низку цікавих конкурсів, виступи діджеїв, а також програму спікер-зони.

Так, сьогодні у спікер-зоні на лучан чекають:

— 13.30: «Готуємо разом з чемпіоном Італії з приготування піци, ресторатором Романом Хорзовим та MOJOHall»;

— 14.00 «Подорожі, робота, блогерство, сім’я. Відомий блогер та фіналіст проекту «Топ модель по-українськи» Свят Бойко розповість свою історію успіху»;

— 15.00 «Ukraїner: Наша сила і наша єдність – у різнобарвності України», гутірка з журналістом, письменником, автором проекту Богданом Логвиненком.
Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-lutskomu-zamku-startuvav-druhyy-den-Lutsk-Food-Fest/” Об этом сообщает allfiles.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя